Patrik Michálek ví, že všechny zápasy si tým musí odrubat

05.12.2018
Ilustrační foto
Po první třetině sice Baník vedl 2:0 a na ledě panoval, ale po druhém dějství byl náskok již jen jednogólový. Navíc za stavu 2:1 hosté nastřelili tyč. V závěrečných deseti minutách ale Sokolov přidal další dva góly a zvítězil 4:1. „Byl to těžký zápas, ale s tím jsme počítali. Druhá skupina je zřejmě o něco těžší než ta naše. Víme dobře, že žádný zápas nebude pro nás lehký, každý se proti nám chce vytáhnout,“ říká obránce Patrik Michálek.

V minulém utkání Baník rozstřílel Most 13:1, nyní již produktivní tolik nebyl. Koncentrace však dle zadáka Baníku byla stejná. „Do každého zápasu jdeme s tím, že je to 0:0. Nekoukáme, jestli jsme minulý zápas vyhráli 13:1, 8:1 nebo 1:0.“

Baník tak natáhnul sérii vítězných zápasů na devět. Nyní ale bude Sokolov absolvovat těžké zápasy se silnými protivníky. Ve středu hraje Baník v Klatovech, v sobotu pak ve Vrchlabí. „Čekají nás další těžká utkání do Vánoc a všechny musíme odrubat, aspoň stejně jako ten dnešní,“ říká teprve 23letý bek, ale jeden ze služebně nejstarších hráčů Baníku.

Bodové konto bude chtít Baník rozšířit i v následujících zápasech roku 2018. „Chceme vyhrát každý zápas a s tím do každého zápasu i jdeme,“ vyhlíží již další utkání Patrik Michálek.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Sokolovska